• máme veškeré uvedené zboží skutečně skladem
  • výrobky jsou oficiálně patentované zboží společnosti Bio Agens Research and Development
  • máme vlastní sklady, ze kterých si můžete osobně zboží vyzvednout
  • možnost platby kartou
  • máme tisíce spokojených zákazníků
  • odesíláme SMS s informacemi o stavu zásilky


Drápky a tlapky

Drápky a tlapky

 

Při onemocnění tlapek mohou být postiženy polštářky, meziprstní prostory nebo drápy a jejich lůžka. Tato onemocnění mohou být způsobena parazitární, mykotickou nebo bakteriální infekcí, mechanickým poraněním, popáleninami, chemikáliemi, především solí v zimních měsících nebo alergickou reakcí. Právě alergie ve většině případů způsobuje svědivost, která je doprovázena sekundárním kvasinkovým zánětem a sekundární bakteriální infekcí. Na polštářcích a v meziprstí vznikají stroupky a puchýře naplněné tekutinou. Drápy postižené dermatofyty jsou často zdeformované, lámavé a odpadávají. Pokud je dráp napaden bakteriemi, lůžko je zarudlé, oteklé a tvoří se hnis. Všechna tato onemocnění jsou pro zvíře velice bolestivá, způsobují problémy s chůzí a nervozitu. Jedinci si místa vylizují a drbou, čímž do ran dostávají další nečistoty a zánět jen zhoršují a rozšiřují i na zdravé tkáně po celém těle.

 
  • Chytrá houba Ecosin Chytrá houba mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech. Enzymatická činnost mikroorganismu Pythium oligandrum potlačuje růst bakterií způsobujících zánětlivá ložiska a potlačuje zápach. Pokožka je po aplikaci sušší, není přecitlivělá a obnovuje se přirozená ochranná bariéra.


  • Chytrá houba Dermasin oil Kromě mikroorganismu Pythium oligandrum přípravek obsahuje olivový olej, který zjemňuje kůži, je vhodný pro suchou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Vitamin E je účinný antioxidant, který napomáhá vyživovat a regenerovat kůži. Eukalyptový olej má chladivé a antiseptické účinky, podporuje procesy hojení. Přípravek není vhodné používat v případě otevřených ran, s obsahem hnisu, jelikož olej v něm obsažený může působit dráždivě.

 

Zdroj: vet-pythium.eu